НОВИНКА! Зуби Аніс Дент ЕКСПЕРТ

Зуби Аніс Експерт - це зуби рівня Heraeus Premium, Vita Vitapan, Ivoclar Vivadent Antaris Postaris, Ivoclar Vivadent Vivodent S PE і др.Фронтальние зуби Anis Expert мають анатомічну форму і рельєф на вестибулярної поверхні.

Ці зуби мають 4 шари: шийка (1), дентинового ядро ​​(2), вестибулярна прозрачка (3) і мовний прозрачка (4). Колір шийки не контрастують з кольором зуба, що дозволяє залишати шийки відкритими при необхідності. Дентинового ядро ​​знаходиться всередині прозірок, що дає можливість вільно допрацьовувати зуби з мовній боку без остраху змінити колір зуба або отримати занадто прозорий ріжучий край. Ріжучий край має плавний перехід з дентину в прозрачка і не просвічується наскрізь.

Таке нашарування спрощує роботу технікам при постановці, при цьому дозволяє отримати високоестетичних результат. Зуби Anis Expert точно потрапляють в колір, а розташування шарів і їх склад і колір створені таким чином, що вони мають глибину ріжучого краю, при цьому колір зуба не тьмяніє під прозорою. Жувальні зуби мають анатомічну форму, при цьому легкі в постановці. Жувальні зуби Anis Expert мають 3 шари.

Матеріал в області вершин горбів замутнен і має великий об'єм, що дає багато місця для обробки зуба. Розташування шарів і їх склад і колір зроблені таким чином, що мовний сторона майже не відрізняється за кольором від вестибулярної сторони і переходу між шарів практично непомітно.
Пресування в 3 шари під великим тиском дозволяє домогтися більшої міцності зуба. Збільшена висота лингвальной поверхні зуба дозволяє використовувати їх і для комбінованих робіт. При цьому виїмка із зворотного боку зуба дозволяє легко і швидко прибрати зайвий матеріал при постановці в знімні протези при нестачі альвеолярної висоти.

28.12.2019