breadcrumbs_revolution_theme
"ТОР ВМ"
Компанія спеціалізується на виробництві матричних систем і полірувального приладдя з 1999 року. Продукція компанії експортується по всьому світу. ТОР ВМ широко використовується професіоналами вже більше 20 років. У нашому магазині Ви знайдете: матриці металеві, лавсанові, полірувальні системи, установчі інструменти, клини, клампи, набори інструментів.
ТОВ "ФОРМА"
Компанія спеціалізується на стоматологічних матеріалах для імплантації: титанових, латунних, скловолоконних штифтах і різних інструментах для їх установки. Компанія на світовому ринку пропонує свою продукцію вже більше 20 років. Сучасні якісні матеріали, швейцарське обладнання, досвідчені майстри обробки металу - все це гарантує ювелірну точність виконання медичних виробів. Різні види інструментів дозволять стоматологам підібрати штифт, дрилі, ключ оптимального для конкретного клінічного випадку розміру і форми.
ТОВ "ТехноДент"
Компанія розробляє сучасні високоякісні стоматологічні матеріали, що підтверджуються міжнародними сертифікатами. Продукція представлена пломбувальними, профілактичними, ендодонтичними препаратами, гемостатичними, а так само засобами з гідроксидом кальцію. Ретракційні нитки, фотополімери - все це ви знайдете на нашому сайті. Переваги Технодент: висока якість, новітні розробки в сфері технологічного процесу виробництва, сучасні умови виробництва, що відповідають стандарту ISO, ефективний клінічний результат, підтверджений лікарською практикою.
ТОВ "Аніс-Дент"
Компанія працює на стоматологічному ринку більше 10 років і є постачальником обладнання та матеріалів для зуботехнічних лабораторій. Представлена різними видами кераміки, акрилових зубів. Кераміка Аніс-Дент Prоfi Line дає малу усадку, точно потрапляє в забарвлення Vita, забезпечує натуральний вигляд штучного зуба. Тришарові і двошарові акрилові зуби АНИС дають максимально натуральний ефект при малих правки з боку зубного техніка.
HORICO
Компанія HORICO - німецький виробник алмазних борів, штрипсів. Це сімейний бізнес в четвертому поколінні. Це означає майже сто років досвіду роботи в стоматологічній галузі та експертизі, хорошу репутацію, яка зарекомендувала компанію з найкращого боку. Як наслідок, безперервне зростання підприємства і довіри до нього, багаторічні ділові зв'язки з клієнтами та дилерами. За цей час багато професіоналів відзначили гідно обладнання HORICO, віддавши їм перевагу серед інших виробників.
VOCO
Компанія поставляє стоматологам усього світу високоякісні стоматологічні матеріали з 1981 року і вважається одним з провідних світових виробників в цьому секторі. Завдяки нашим профілактичним продуктам, реставраційним матеріалам різних класів, фіссурним герметикам, матеріалам для нарощування серцевини, матеріалам коронок і мостів, ми займаємо лідируючі позиції на ринку в багатьох країнах. VOCO - це компанія з яскраво вираженою міжнародною орієнтацією, яка присутня практично на всіх світових ринках.
ЗАТ "НПО "АГРИ"
Продукція АГРИ - це сертифіковані алмазні зуботехнічні кола, алмазні головки, алмазні смужки. Продукція Агри має велику популярність серед професіоналів при ідеальному співвідношенні ціна-якість. Різні види матеріалів підійдуть для будь-яких видів робіт.
ТОВ "Інтермедапатит"
КоллапАн - матеріал, який виробляє фірма "Интермедапатит" з 1993 року. Застосовують для відновлення кісткової тканини, для профілактики гнійних ускладнень. Застосовується в щелепно-лицьовій хірургії, хірургічній стоматології, пародонтології, дентальній імплантації, ендодонтії. Повністю заміщається новоствореною кістковою тканиною.
OMEGATECH Germany
Німецька компанія OMEGATECH виробляє різні матеріали для зуботехнічних робіт. Серед товарів OMEGATECH Ви знайдете кращу альтернативу більш дорогим матеріалами, адже при невисокій ціні продукція компанії надійна у використанні. Продукція OMEGATECH представлена в магазині товарами: воску, метали і сплави, пакування, ізоляційні матеріали, інструменти для роботи з керамікою.
ЗАТ "СТРУМ"
Білоруська компанія виробляє медичні інструменти тільки з якісних матеріалів (в тому числі з легованої сталі), які відповідають світовим стандартам і відповідають високим вимогам сфери їх застосування. Так само ви знайдете зручні і якісні пересувні меблі для стоматологічного кабінету: тумбочки, столи з ящиками. Продукція ЗАТ СТРУМ - лідер в країнах східної Європи. Найвища якість металу і невисока вартість продукції СТРУМ користуються великим попитом серед професіоналів.